Echipa noastră Super

Ruslan Didenco

Ruslan Didenco

Director vânzări clienţi corporativi

  • didenrus@superoffice.md
  • +373 602 02 376
Dorin Ghenciu

Dorin Ghenciu

Manager vânzări corporative

  • dorin@superoffice.md
  • +373 604 23 888
Olga Șveț

Olga Șveț

Manager vânzări corporative

  • svet.olga@superoffice.md
  • +373 796 99 818
Dmitrii Țușca

Dmitrii Țușca

Manager vânzări corporative

  • tsushka@superoffice.md
  • +373 796 99 883
Natalia Pavluțchi

Natalia Pavluțchi

Manager vânzări corporative

  • pavlutchi@superoffice.md
  • +373 796 99 986
Olga Constantinova

Olga Constantinova

Manager vânzări corporative

  • constantinova.olga@superoffice.md
  • +373 602 02 371
Marina Cernei

Marina Cernei

Manager vânzări corporative

  • cernei@superoffice.md
  • +373 799 99 817
Svetlana Gaulica

Svetlana Gaulica

Manager vânzări corporative

  • gaulica@superoffice.md
  • +373 793 04 433
Mihaela Anton

Mihaela Anton

Manager vânzări corporative

  • anton.mihaela@superoffice.md
  • +373 606 67679
Natalia Soldatencov

Natalia Soldatencov

Manager vânzări corporative

  • natalia@superoffice.md
  • +373 602 02 297
Ecaterina Țuguțchi

Ecaterina Țuguțchi

Manager vânzări corporative

  • ecaterina@superoffice.md
  • +373 602 02 375
Ivan Caranfil

Ivan Caranfil

Manager vânzări corporative

  • caranfil@superoffice.md
  • +373 694 20 235
Zinaida Grigoraș

Zinaida Grigoraș

Asistent vânzări corporative

  • asistent@superoffice.md
  • +373 602 02 259